in

Önsay: ‘28 Mayıs seçimlerine en güçlü şekilde ilerliyoruz’

  • Okuma Süresi:2Dakika
  • Karakter Sayısı:342karakter

 

Tavşanlı ve Domaniç ilçelerinde görev yapan 200 mahalle muhtarıyla bir araya gelen AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, “Toplumumuzun en kılcal damarlarına ulaşmadaki en önemli etken olan muhtarlarımızdan aldığımız destekle milli bir hale gelen 28 Mayıs seçimlerine en güçlü şekilde ilerliyoruz” diye konuştu

Tavşanlı ve Domaniç ilçesinin köy ve mahalle muhtarları Belediye Başkanı Mustafa Güler’in ev sahipliğinde bir araya geldi. Tavşanlı Belediyesi Meteoroloji Sosyal Tesisleri’ndeki istişare toplantısına AK Parti İl Başkanı Mustafa Önsay, AK Parti İlçe Başkanı Bilal Kıyak, MHP İlçe Başkanı Barbaros Öztürk, Yeniden Refah İlçe Başkanı Abdullah Kul, AK Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul ve Cumhur ittifakının bileşenleri katıldı. Yaklaşık 200 köy ve mahalle muhtarının iştirak ettiği toplantıda konuşan Belediye Başkanı Mustafa Güler, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Güler, hedeflerine güçlü adımlarla ilerleyen Türkiye’de istikrarın önemine işaret etti.

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE 2’NCİ TURUN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKİLDİ

Toplantıda hakkında konuşan AK Parti İl Başkanı Mustafa Önsay, “Tavşanlı ve Domaniç İlçelerimizin muhtarları ile akşam yemeğinde buluştuk. 2 İlçemizin Mahalle ve köylerinden yaklaşık 200 muhtarımızın katıldığı etkinliğe İl Genel Meclisi Başkanımız Tavşanlı Belediye Başkanımız, Tavşanlı ve Domaniç İlçe Başkanlarımızda katıldılar. Muhtarlarımızla birlikte 2. Tur seçimlerinin öneminden bahsettik. Halka Hizmet Hakka hizmet anlayışımızı devam ettirmek için, en güçlü şekilde sandıklardayız. Toplumumuzun en kılcal damarlarına ulaşmadaki en önemli etken olan muhtarlarımızdan aldığımız destekle milli bir hale gelen 28 Mayıs seçimlerine en güçlü şekilde ilerliyoruz” dedi.

Haberimizi puanlar mısınız?