in

Orman Bölge’de kura heyecanı

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:225karakter

 

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı İşletme Müdürlükleri bünyesinde istihdam edilmek üzere alınacak daimi işçi kura çekimi Kütahya Dumlupınar Kapalı Spor Salonunda yapıldı

Kura çekimine Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Arpacı, Personel Şube Müdürü Erkan Gülmez, Orman Bölge Müdürlüğü görevli personeli ile müracaatta bulunan işçi adayları katıldı. Kura çekilişinin açılışında konuşma yapan Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Arpacı; Bölge Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecek daimi işçi alımına müracaat eden tüm işçi adaylarına başarılar diledi. 5 adet Engelli İşçi, 3 adet Eski Hükümlü/TMY statüsünde işçi olmak üzere toplamda 8 adet Daimi İşçi alımı için Kütahya 2.Noteri huzurunda kura çekimi gerçekleştirildi.

Kura çekimi sonrası; Engelli İşçi, Eski Hükümlü/TMY (Orman İşçisi) meslek kodlarına başvuran ve asil ve öncelikli aday olarak belirlenenler ile yedek adaylar kurum sitesinde yayınlanarak; gerekli bilgilendirme ve evrakların teslimi ile ilgili açıklama yapıldı. Kura çekimi; COVİD-19 salgını nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla, maske takarak ve sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek gerçekleştirildi.

Haberimizi puanlar mısınız?