in

OSB’deki caddelere isimleri verildi

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:250karakter

 

Çalışma hayatında 58 yılı geride bırakan Kütahya Organize Sanayi Bölgesi yatırımcıları Rıza Güral ve merhum Necati Ünal’ın isimleri, fabrikalarının bulunduğu caddelere verildi

Gürok Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Esin Güral Argat, yaptığı açıklamada, “74 yıllık tarihimizde Kütahya’nın çok kıymetli bir yeri var. Temelleri Kütahya’da atılan bu başarı hikâyesi ile ilimize yaptığımız katkılardan dolayı gururluyuz. Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ve Kütahya Valiliği kararı ile Yönetim Kurulu Başkanımız Rıza Güral’ın isminin Kütahya’da bir caddeye verilmesinden memnuniyet duyuyor ve teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Merhum Necati Ünal’ın isminin caddeye verilmesi hakkında açıklama yapan Keramika Genel Müdürü Emin Yüce, “Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde en fazla istihdam sağlayan Keramika’ nın bulunduğu 3. Caddeye Keramika’ nın kurucusu, 40 gün önce kaybettiğimiz Merhum Necati ÜNAL’ın ismi verilmiştir. Değerli Büyüğümüzün isminin yaşatılacak olması Keramika Ailesi olarak bizlere gurur veren bir teselli olmuştur. Merhum Necati Ünal isminin caddemizde yaşamasına vesile olan Kütahya Valisi Sayın Ali Çelik’e ve Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı’na teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.” ifadelerine yer verdi.

Haberimizi puanlar mısınız?