in

Otopark ihtiyacına cevap verecek

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:197karakter

 

30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’nda yürütülen çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, iş merkezinin kapalı otoparkı ve modern donatı alanlarıyla şehrin önemli bir ihtiyacını karşılayacağını söyledi

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın vizyon projelerinden biri olan ve şehrin önemli ihtiyaçlarını karşılayacak olan 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’ndaki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’nın altında yer alacak kapalı otoparkın kaba inşaatının tamamlanma aşamasına geldiğini belirtti. Işık, iş merkezinin kapalı otoparkı ve modern donatı alanlarıyla şehrin önemli bir ihtiyacını karşılayacağını söyleyerek çalışanlara kolaylıklar diledi.

Projenin hayata geçirilmesiyle Ulu Cami İş Merkezi’nde bulunan esnaflar mağdur edilmeden 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’na taşınacak. Ulu Cami İş Merkezi ise yıkılarak, ecdat yadigarı Ulu Cami ortaya çıkarılacak ve yeşil bir alanla dünyaya açılacak.

Haberimizi puanlar mısınız?