in ,

Ramazan Aydemir: ‘Tecrübemi insanımızın hizmetine sunmak için adayım’

YouTube video
  • Okuma Süresi:2Dakika
  • Karakter Sayısı:322karakter

 

AK Parti Kütahya Milletvekilliği aday adaylığı için başvurusunu yapan Ramazan Aydemir, “Kütahya’ya yapılan ve yapılacakları iyi bildiğim kanaatindeyim. Bu tecrübemi yine insanımızın hizmetine sunmak için aday adayıyım” dedi.

Kütahya İl Genel Meclis Başkan Vekili ve İl Genel Meclisi olarak görev yapmakta olan Ramazan Aydemir, AK Parti Genel Merkez Teşkilat başkanlığının oluru ile 28. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı için istifa ettiğini düzenlendiği basın toplantısında açıkladı.

Aydemir gerçekleştirdiği basın toplantısında şu ifadeleri kullandı;

“Kurulduğu günden bu yana İl Genel Meclis Başkan Vekilliği ve İl Genel Meclisi Üyesi olarak hizmet verdiğim AK Parti İl Genel Meclis üyeliğinden AK Parti Genel Merkez Teşkilat başkanlığının oluru ile 28. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı için istifa etmiş bulunuyorum. Görev aldığım süreçte Kütahya İl Genel Meclisi ülke genelinde takdirle karşılanan bir çok başarıya imza attı. Bu başarının sırrını özetle derseniz, sizlere ortak akıl doğrultusunda ilkeli olmak ve sonuç odaklı olmak diye özetleyebilirim. Uzun yıllar Kütahya basınında da aktif olarak yer aldım. Dolayısı ile Kütahya’ya yapılan ve yapılacakları iyi bildiğim kanaatindeyim. Bu tecrübemi yine insanımızın hizmetine sunmak için milletvekili aday adayıyım. Bu yolda yarışa katılan tüm arkadaşlarımıza güzel bir süreç temenni ediyorum. Yanımda olan tüm teşkilat mensuplarına, dostlarıma ve aralarında olmaktan hep gurur duyduğum basın mensubu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Durmak yok Türkiye Yüzyılı hikayesi yazmaya devam”dedi.

 

Haberimizi puanlar mısınız?