in

Sağlık çalışanlarına 29 bin TL promosyon

İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, imzalanan maaş anlaşması kapsamında tüm çalışanlara toplamda 29 bin TL promosyon ödemesi gerçekleştirileceğini duyurdu
İl Sağlık Müdürlüğü ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. arasında 3 yıllık maaş anlaşması imzalandı. Yapılan anlaşma gereğince tüm çalışanlara toplamda 29 bin TL promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. Ödemenin 27 bin TL’si 25 bin 200 TL Nakit, bin 800 TL’si kredi kartına para puan olarak peşin yapılacak. Kalan 2 bin TL’lik ödeme ise 6 aylık dönemlerde 2 taksit şeklinde ‘para puan’ olarak yapılacak. 25 bin 200 TL’lik nakit kısım 1 Ocak 2023 tarihine kadar, bin 800 TL’lik para puan ise 15 Ocak 2023 tarihinde hesaplara yatırılacak.
ÖĞRETİM ÜYELERİ, ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ, ASİSTANLAR
VE DİĞER SAĞLIK PERSONELLERİNİN DE YARALANMASI SAĞLANDI
İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, “Bu promosyondan, afiliasyon kapsamında Sağlık Bakanlığı Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hizmet vermekte olan Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi öğretim üyelerimiz, araştırma görevlilerimiz, asistanlarımız ve diğer sağlık personellerimizin de Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü olarak yararlanmasını sağladık. Elde edilen kazanım ve emekleri nedeni ile Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya şükranlarımızı sunuyoruz. Tüm mesai arkadaşlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Haberimizi puanlar mısınız?