in

Şampiyonları ödüllendirdi, ‘Yanınızdayız’ mesajı verdi

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:211karakter

 

AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay ve beraberindeki milletvekilleri,  güreşçilerin antrenmanını ziyaret etti. Sporcuları ödüllendiren Başkan Önsay, Kütahya’nın adını ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarıyla duyuran her gencin yanında olmaya devam edeceklerini söyledi

AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, AK Parti Kütahya Milletvekilleri İsmail Çağlar Bayırcı ve Mehmet Demir ile birlikte Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki güreşçilerle buluştu. Güreşçilerin antrenmanını izleyen Önsay ve beraberindeki heyet, sporcuların aileleriyle sohbet etti, taleplerini dinledi.

Sporun ve sporcuların desteklenerek Kütahya’nın tüm alanlarda adını duyurabilmesi adına son 20 yılda önemli yatırımlar yapıldığına vurgu yapan Başkan Önsay, destek ve yatırımların artarak süreceği söyledi. Kütahya’nın son dönemde elde ettiği başarılarla yapılan yatırımların meyvesini toplamaya başladığına dikkat çeken Önsay, antrenman sonunda sporcularla da sohbet etti, ulusal alanda derece alan ve milli takıma seçilen güreşçiler Ümit Kocagöbek, İbrahim Sönmez, Osman Emir Çekgel ve Sayid Ada’yı ödüllendirdi.

Haberimizi puanlar mısınız?