içinde ,

‘Şampiyonluk için elimizden geleni yapacağız’

Belediye Kütahyaspor Sportif Direktörü Abdi Aktaş, “Şampiyonluğun en güçlü adaylarından birisiyiz ve şampiyon olmak için elimizden geleni yapacağız” dedi

Belediye Kütahyaspor Sportif Direktörü Abdi Aktaş, devre arası başta olmak üzere kamuoyunun merak ettiği bir çok konu hakkında açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz yılın gol kralı olarak Fethiyespor’dan transfer edilen ancak sakatlığı dolayısıyla henüz antrenmanlara çıkamayan Anıl Gir’i takımda tutmak istediklerini belirten Aktaş, “Anıl, mavi lacivertli formamızı giymek için can atıyor. Büyük bir sabırsızlıkla yeşil sahalara dönmek istiyor. Biz de kendisiyle uzun yıllar çalışmak istiyoruz” dedi.

Aktaş, sözlerine şöyle devam etti: “Şampiyonluğun en güçlü adaylarından birisiyiz .Teknik ekibimizle birlikte transfer çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Devre arasında zayıf ve eksik bölgelerimize transfer yapacağız. Alt yapıdaki futbolcuları da takip ediyoruz ,yetenekli Kütahyalı futbolcuları takımımıza kazandırıp profesyonel yaparak alt yapıdaki gençlerimize sahip çıkacağız. Kadro sayımızdan dolayı devre arasında olmasa bile yeni sezon planlamasında alt yapıdan futbolcularımız mutlaka A takımızda olacak” dedi. Devre arası kampı ile ilgili de konuşan Aktaş, “Antalya’da 10 gün sürecek devre arası kampımız olacak. Kampımız, 5 Ocak’ta sona erecek. Kampta 31 Aralık’ta ve 5 Ocak’ta iki hazırlık maçı oynayacağız,rakipler maçlardan bir gün önce belli olacak. Amacımız Belediye Kütahyaspor olarak o sene bu sene parolasıyla şampiyon olmak İçin elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

#kütahya #belediyekütahyaspor #kütahyadanhaber #sondakikakütahya #kütahyahaberler #şampiyonluk #mavilacivert