in ,

Şimşek, Dumlu’da taraftarıyla buluşuyor

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:192karakter

 

2022-2023 futbol sezonu hazırlıklarını sürdüren Belediye Kütahyaspor, 21 Ağustos Pazar günü Afjet Afyonspor ile Dumlupınar Stadında hazırlık maçına çıkacak

14 Temmuz’da Afyonkarahisar’da başladığı yeni sezon hazırlıklarına 12 Ağustos itibariyle Kütahya’da devam eden Belediye Kütahyaspor, lig öncesi 2 hazırlık maçı daha yapacak. İlk olarak Cuma günü saat 17.30’da Afyon’da 3. Lig ekiplerinden Darıca ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek mavi-lacivertliler, 21 Ağustos Pazar günü ise ilk kez taraftarlarının karşısına çıkacak. Saat 17.00’de başlayacak müsabakada Şimşek, Afjet Afyonspor ile Dumlupınar Stadında kozlarını paylaşacak.

Takımda hafif sakatlığı bulunan ve fizyoterapist eşliğinde çalışan Ertuğrul Tekşen’in dışında eksiklerinin bulunmadığını söyleyen Belediye Kütahyaspor Basın Sözcüsü Bahattin Kıran, “Komşumuz Afyon ile oynayacağımız maçta taraftarlarımızı tribünlere davet ediyoruz. Oynayacağımız hazırlık maçlarıyla lige kadar tam anlamıyla hazır olarak, hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyeceğiz” dedi.

Haberimizi puanlar mısınız?