in ,

Şimşek evinde kazandı

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:197karakter

 

Belediye Kütahyaspor Dumlupınar Stadyumunda konuk ettiği Entegre Solar Elazığspor’u 3-1 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu. 8’inci haftanın sonunda Belediye Kütahyaspor’un puanı 15’e yükseldi

3. Lig 1. Grupta mücadele eden Kütahyaspor, Kütahya Dumlupınar Stadyumu’nda Entegre Solar Elazığspor’u Yusuf Atasoy’un 2 (25’ ve 86’), Niyazi Çolak’ın 1 (44’) golüyle, 3-1 mağlup etti. Rakip takımın tek golünü (90+1’) ise Cafer Tosun kaydetti. Belediye Kütahyaspor’dan Yusuf Atasoy ve Hasan Sürmeli’nin sarı kart gördüğü maçta, Entegre Solar Elazığspor’dan ise Yağızcan Erdem, Hakkı Şimşek ve Emre Akgün sarı kart gören oyuncular oldu.

12 NUMARAYA TEŞEKKÜR

Karşılaşmada takımlarını yalnız bırakmayarak maça gelen ve tribünde hiç susmayan Belediye Kütahyaspor taraftarları için kulüp yönetiminden teşekkür mesajı yayınlandı. Teşekkür mesajında, “Teşekkürler 12 Numara. Belediye Kütahyasporumuz ile Elazığspor karşılaşmasında 90 dakika tribünde hiç susmadan, oturmadan takımıza destek veren büyük taraftarımıza teşekkürler” ifadelerine yer verildi.

Haberimizi puanlar mısınız?