in ,

SPORİX müşterilerini özel hissettirecek

YouTube video
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:292karakter

 

Kütahya’da girişimci Ali İhsan Memiş tarafından açılan ‘SPORİX Ayakkabı Mağazası’ yapılan görkemli törenin ardından vatandaşların hizmetine girdi

Alipaşa Mahallesi Atatürk Bulvarında erkek, kadın ve çocuklar için spor ayakkabı, terlik ve çanta satışı yapacak olan SPORİX Ayakkabı Mağazası açıldı. Girişimci Ali İhsan Memiş’in işletmeciliğini yaptığı SPORİX Ayakkabı Mağazasının açılışına, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.

Yapılan duanın ardından kurdeleyi keserek, Ali İhsan Memiş ve ailesini tebrik eden Başkan Alim Işık, mağazayı gezdi, ürünleri inceledi. Memiş’e bol kazançlar dileyen Işık, Kütahya’nın yeni işyerlerine duyduğu ihtiyaca dikkat çekerek istihdama destek veren tüm işverenlere teşekkür etti.

BAYRAMA ÖZEL İNDİRİMLER MÜŞTERİLERİ BEKLİYOR

Spor ayakkabı, terlik ve çanta gibi ürünlerin satışının yapılacağı iş yeri hakkında bilgiler veren işletme sahibi Ali İhsan Memiş, bayrama özel indirimler yaptıklarını söyledi. Önceliklerinin her zaman müşteri memnuniyeti olduğuna vurgu yapan ve herkesi yeni işyerlerine beklediğini kaydeden Memiş, “Bismillah diyerek iş yerimizin açılışını gerçekleştirdik. Başkanımız Alim Işık bey ve dostlarımız bizleri yalnız bırakmadı. Vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu birinci kalite ürünlerle donattığımız mağazamız bugün itibariyle hizmet vermeye başladı. Vatandaşlarımızı muhakkak bekliyoruz. Bayrama özel indirimlerimiz var. Kapıdan giren her müşterimiz kendini özel hissedecek” dedi.

Haberimizi puanlar mısınız?