in , ,

Starbucks lezzeti artık 24 saat seninle!

YouTube video
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:188karakter

 

Kütahya-Afyonkarahisar karayolundaki Mirap BP İstasyonu Kütahya’da bir ilki daha hayata geçirerek, Starbucks lezzetlerini müşteriyle buluşturdu. Binlerce ürününü Kütahyalıların beğenisine sunan Starbucks, personeliyle birlikte 7 gün 24 saat hizmet verecek

Dünyanın en büyük kahve zincirlerinden Starbucks, Kütahya’daki ilk 24 saat hizmet veren mağazasını Afyonkarahisar karayolundaki Mirap BP İstasyonunda açtı. Daha önce farklı istasyonlarda ‘On the go’ konsepti altında makineleriyle hizmet veren Starbucks, Mirap BP İstasyonunda personeliyle birlikte 7 gün 24 saat boyunca sıcak kahve ve diğer lezzetlerini vatandaşlara sunuyor.

Yeni mağaza, yolcuğa bir mola verip kahvesini keyifle yudumlamak isteyen misafirleri sade tasarımı ve özgün materyalleri ve yeşilin farklı tonlarıyla karşılıyor. Hem iç hem de dış alanlara yerleştirilen bitkiler, kahve üretimini ve sürdürülebilirliğinin hikayesini temsil eden tablolar, doğal renk paleti  ve duvarlarda kullanılan toprak tonlarındaki tuğlalar, misafirlere ziyaretleri sırasında rahatladıkları ve zihinlerini canlandırdıkları eşsiz bir Starbucks deneyimi sunuyor.

Haberimizi puanlar mısınız?