in

Tekdemir: ‘Kütahya’yı şaha kaldıracak projelerim hazır’

  • Okuma Süresi:2Dakika
  • Karakter Sayısı:322karakter

 

İyi Parti teşkilatının desteğini arkasını alarak geçtiğimiz günlerde geniş bir katılımla düzenlendiği toplantıda Kütahya Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Ahmet Tekdemir, şehrin sorun ve çözümlerini çok iyi bildiğine vurgu yaptı. Tekdemir, “Kütahya’yı şaha kaldıracak projelerinin hazır” dedi

2024 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesi belediye başkan aday adaylığını açıklayan ilk isim olan Ahmet Tekdemir, İyi Parti teşkilatının desteğini de arkasına alarak çalışmalarına hız verdi. Şehrin sorunlarını yakından bildiğini ifade eden Tekdemir, çözümlerinin de hazır olduğuna dikkat çekti. Tekdemir, “Kütahya’nın sorunlarını bilen ve yaşayan birisi olarak aday adayı oluyorum. Kütahya’mın sosyal ve ekonomik sorunlarını önemli ölçüde azaltacak, Kütahyalı hemşehrilerimizi heyecanlandıracak, küçükten büyüğe her yaştan hemşehrimize yönelik çok önemli projelerle karşınıza çıkacağım. Bu kütahya bizim. Sorunu biliyoruz, çözümlerini biliyoruz.İnsanını dinleyen derdiyle dertlenen çözüm üreten bürokrasi bataklığına gömülmeyen hizmet odaklı bir anlayışla aday adayı oluyorum” dedi.

“Arzu ediyoruz ki Kütahya hak ettiği gerçek değeri elde etsin” diyen Ahmet Tekdemir, “Çiniler Diyarı, Evliyalar Şehri Çelebinin seyahatnamesindeki önemli şehri Kütahya, ama bakıyorsunuz ekonomik sosyal olarak geri kalmış bir şehir. İhtiyaçları çok fazla ama biz siyasetçi üretmediğimiz için siyasetçilerin de Kütahya’ya yatırım yapması bir türlü sağlayamadığımız için işte şu anda mevcut durumumuz bu. İnsanlar; gençlerin yolunu açmak, daha iyi hizmet almak, daha iyi sağlık, spor daha iyi ekonomik katkı istiyorsa mutlaka bu değişime ayak uydurmalı bizim partimizin görüşlerini dikkate almalı” diye konuştu.

Haberimizi puanlar mısınız?