içinde , ,

‘Torbacı’ cezaevinin yolunu tuttu

Tavşanlı’da polis ekiplerince yapılan çalışmalar sonucu bir kişiyi gasp eden ve aracıyla uyuşturucu sattığı belirlenen şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ayrıca soruşturma kapsamında bir şüpheli hakkında uyuşturucu kullanmak suçundan işlem başlatıldı

Tavşanlı’nın Ada Mahallesinde bir kişi gaspa uğradığını söyleyerek durumu polis ekiplerine bildirdi. Harekete geçen Tavşanlı İlçe Emniyet ekipleri, yaptıkları çalışmalar sonucu şüphelinin T.K. isimli şahıs olduğunu belirledi. T.K.’yı gasp ettiği telefon ile yakalayan polis ekipleri, şüphelinin araç içinden uyuşturucu sattığını da tespit etti.

İKİ EVDE ARAMA YAPILDI

Soruşturmayı derinleştiren ekipler, T.K.’nın adresinde arama yaptı. Aramalarda satışa hazır 3 paket metamfetamin ele geçirilirken, T.K. gözaltına alınarak gerekli işlemler için emniyete götürüldü. Buradaki işlemlerinin ardından hakim karşısına çıkarılan T.K. tutuklanarak cezaevine konuldu. Zehir tacirlerinin yanı sıra uyuşturucu bağımlılarına da göz açtırmayan ekipler, O.S.C. isimli bir şüphelinin de evine baskın yaptı. Yapılan aramalarda bir miktar bonzai ele geçirilirken, O.S.C. hakkında kullanmak için uyuşturucu temin etmek suçundan adli işlem yapıldı.