in

Vali Ali Çelik, Simav ve Şaphane’ye veda etti

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:235karakter

 

Vali Ali Çelik, veda ziyaretleri kapsamında Simav ve Şaphane’yi ziyaret etti

Simav Kaymakam Bünyamin Karaloğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Muammer Özcura, ilçe protokol üyeleriyle vedalaşan Vali Çelik, “Keyifli, uyumlu bir çalışma sürecimiz oldu Simav’da. Gayemiz hizmet, derdimiz memleketti. Hakkâri’de de bir eviniz, dostunuz var; bir telefon uzağınızdayım” dedi.

 

ŞAPHANE’YE VEDA ETTİ

Vali Ali Çelik, veda ziyaretleri kapsamında Şaphane Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam Burhanettin Yavaşi, İl Genel Meclisi üyeleri ve ilçe halkıyla vedalaştı. Kaymakamlık personeliyle de vedalaşan Vali Çelik, “Bu millete ne yaparız duygusunu Allah kalplerimizden hiç eksik etmesin, doğru olanı yapmayı nasip etsin. Bu bizim için bir tercih değil, zorunluluk” dedi. Vali Ali Çelik, Şaphane’ye katkı ve desteklerinden dolayı Şaphane’nin fahri hemşehrisi ilan edildi. Şaphane Belediyesi meclis üyelerinin aldığı karar doğrultusunda hazırlanan “Fahri Hemşehrilik Beratı”nı, Belediye Başkanı Rasim Daşhan takdim etti. Daşhan, başta Germiyanoğlu Beyliği tarafından yaptırılan Koca Seyfullah Cami’nin restorasyonu olmak üzere ilçeye her alanda sağladığı destek ve hizmetleri için teşekkür etti.

Şaphane’nin fahri hemşehrisi olmaktan gurur duyduğunu dile getiren Vali Çelik, “Bu unvanı taşımak benim için büyük bir sorumluluk ve övünç kaynağı” dedi.

Haberimizi puanlar mısınız?