in ,

Vali Çelik: Kermesten 1 milyon 273 bin TL gelir elde edildi

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:189karakter

 

Deprem bölgesindeki engelli bireylerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Valilik himayesinde düzenlenen kermesten 1 milyon 273 bin TL gelir elde edildiğini açıklayan Vali Ali Çelik, tüm Kütahya’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti

Vali Ali Çelik, deprem bölgesindeki engelli bireylerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Valilik himayesinde düzenlenen kermesten 1 milyon 273 bin TL gelir elde edildiğini açıkladı. Kütahya’nın dayanışma ve yardımseverlik ruhunun bir kez daha bölge halkının yüreğini ısıttığını belirten Vali Çelik, tüm Kütahya’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti. Kermese katkı sağlayan dernek başkanlarıyla bir araya gelen Vali Ali Çelik ve eşi Neziha Çelik, deprem bölgesi Hatay’daki şubelerinin ihtiyaçları hakkında istişarelerde bulundular.

Vali Çelik’in depremzedeler ve engelli bireylerin durumlarını yakından takip ettiğini, eşiyle birlikte sık sık ihtiyaç sahibi kişilerin yanında yer aldığını ifade eden dernek başkanları da duyarlılıkları ve hassasiyetleri için Çelik çiftine teşekkür ettiler.

Haberimizi puanlar mısınız?