içinde

Vatandaşlardan Ilıca’ya yoğun ilgi

 

27 Haziran’da açılışı yapılan Gediz Ilıca Termal Tatil Köyüne vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor

Gediz Belediyesi Hizmet Binası arkasından hareket eden minibüslerdeki vatandaşları ziyaretinde Başkan Akçadurak’a Belediye Başkan Yardımcısı Şule Bilgili eşlik etti. Bölgenin en büyük yatırımlarından olan Gediz Ilıca Tatil Köyü açılışına özel vatandaşlara 1 hafta boyunca hamamlara ve aqua parklara girişler ücretsiz olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Konu hakkında açıklama yapan Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “27 Haziran’da vatandaşlarımızın kullanımına açılan ilçemizin gözbebeği olan Gediz Ilıca Termal Tatil Köyüne belirtilen tarihlerde Belediyemiz hizmet binası arkasından Sabah saat 09:00’dan itibaren tek sayılı saatlerde saat 21.00’e kadar Ilıca Termal Tatil Köyüne otobüs gidişleri, Sabah saat 10:00’dan itibaren saat 22.00’ye kadar olan çift sayılı saatlerde ise Gediz’e dönüş olarak hizmet vermektedir.

3 Temmuz’a kadar devam edecek açılışa özel hizmetimize yoğun ilgi gösteren Gediz halkına teşekkür ediyor, bu hizmetten faydalanmak isteyen tüm vatandaşlarımızı Ilıca Termal Tatil Köyümüze bekliyoruz” açıklamasında bulundu.