in

‘Yatırımlarımız tüm hızıyla devam edecek’

  • Okuma Süresi:2Dakika
  • Karakter Sayısı:473karakter

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Ankara Kızılcahamam’da düzenlenen ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nı değerlendirdi.

Ülke genelinde 805 AK Partili belediye başkanının katıldığı toplantının son derece verimli geçtiğini anlatan Başkan Güler, toplantının ilk gününde AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin tecrübe paylaşımında bulunduğunu aktardı. Toplantının ikinci gününde ise Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hitap ettiğini kaydeden Başkan Güler, “Kampın son gününde ise İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile AK Parti Genel Merkez ARGE bölümünün programı vardı” dedi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Kütahya heyeti olarak bir araya geldiklerini anlatan Belediye Başkanı Mustafa Güler, “Bakanımız Sayın Murat Kurum ile yaptığımız görüşmede Tavşanlı Belediyesi ve Kütahya bölgesindeki AK Partili tüm belediyelerin kazanımları oldu. Bakanımız, Dağçeşme Mahallesi’nde devam eden millet bahçesi ile sıfır atık projesi ve yeni ekskavatör alınması konularında destek verecek. Ayrıca bir otobüs talebimiz var ilk teminde bu konuda da yardımcı olacak. Ben Bakanımız Sayın Murat Kurum’a ilçe halkım adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

‘GECE GÜNDÜZ DEMEDEN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ’

Belediye Başkanı Mustafa Güler, gece-gündüz Tavşanlı için çalıştıklarını vurgulayarak, “İlk günkü heyecanla var gücümüzle ilçemiz için çalışıyoruz. Beynimiz sadece halkımıza ne hizmette bulunabiliriz üzerine kurulu. Bedenimiz de beynimizin ortaya koyduğu hedefler doğrultusunda amel oluşturuyor. Yani Ankara’ya gidilmesi gerekiyorsa gidiyoruz. TBMM, Bakanlıklar ve genel müdürlükler başta olmak üzere hizmet için adeta koşuyoruz” diye konuştu. Tavşanlı Belediyesi’nin yeni dönem yatırımlarının tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen Başkan Mustafa Güler, “Önemli yatırımlarımızdan olan Göbel Termal Turizm Merkezi’ndeki otel inşaatı, Bedesten, Karakova Yüzme Havuzu, Müze ve Çukurhan projelerimiz tüm hızıyla devam ediyor, bazıları bitme noktasına geldi. Bu konuda önümüzdeki günlerde kapsamlı bir açıklama yapacağım” dedi.

#kütahya #tavşanlı #kütahyadanhaber #sondakikakütahya #kütahyahaberleri #mustafagüler #kütahyahaber #tavşanlıbelediyesi

Haberimizi puanlar mısınız?