içinde , ,

Yunus Timi’nin denetimine takıldılar! Araçtan neler neler çıktı

YouTube video

 

Kütahya’da Yunus Timi’nin şüphe üzerine durdurduğu araçtan ruhsatsız tabanca ile silah parçaları, metamfetamin ve çalıntı olduğu değerlendirilen 6 adet altın bilezik, 5 adet dizüstü bilgisayar, 7 adet tablet ve 12 adet cep telefonu ele geçirildi. Olayla ilgili 4 şüpheli gözaltına alındı

Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Yunus Timleri, Evliya Çelebi Mahallesi Nafia-Garajyolu Caddesinde uygulama yaptıkları sırada, şüphelendikleri aracı durdurdu. Araçta yapılan ilk incelemede, çalıntı olabileceği düşünülen çok sayıda elektronik malzemeyi fark eden Yunus Timleri, biri kadın 4 şüpheliyi gözaltına aldı.

Cumhuriyet Savcısının talimatıyla Şehit Mehmet Kartal Polis Merkezi Amirliğine çekilen araçta yapılan aramalarda 1 adet ruhsatsız tabanca, çok sayıda fişek, şarjör ve silah parçası, 2,27 gram metamfetamin, 2 adet uyuşturucu içiminde kullanılan payp, 6 adet altın bilezik, 5 adet dizüstü bilgisayar, 7 adet tablet ve 12 adet cep telefonu ele geçirildi.

Gerekli işlemler için polis merkezine götürülen G.K. (24), H.Y. (34), İ.T (26) ve N.İ.G. (20) isimli şüpheliler hakkında silah kanununa muhalefet ve uyuşturucu bulundurmak suçundan işlem yapılırken, araçtan çıkan malzemelere el konuldu.