in , ,

183 kilo kokain ele geçirildi! Şüpheliler Kütahya’da yakalandı

YouTube video
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:206karakter

 

Antalya Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen operasyonda 183 kilo kokain ele geçirilirken, M.A. ve İ.H.Y. isimli 2 şüpheli Kütahya’da yakalandı

Antalya Ticari Limanı’ndaki yabancı bandıralı bir ticari geminin yanında şüpheli bir lastik bot dolaştığı ve deniz yüzeyinde valiz büyüklüğünde şüpheli paketler olduğu ihbarı Antalya Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı ve Antalya Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerini harekete geçirdi. Ekipler tarafından yapılan şafak operasyonunda ticari geminin yanında deniz yüzeyinde 8 valiz büyüklüğündeki 155 şüpheli paketten toplam 183 kilo 738 gram kokain ele geçirildi.

ŞÜPHELİLER KÜTAHYA’DA YAKALANDI

M.A. ve İ.H.Y. isimli şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatan ekipler, şüphelilerin 34 SEB 92 plakalı araçla seyir halinde olduğunu tespit etti. Kütahya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri ile irtibata geçilmesi üzerine şüpheli araç polis tarafından Kütahya Şehirlerarası Otobüs Terminali önünde durduruldu. M.A. ve İ.H.Y. isimli 2 şüpheli Narkotik ekiplerince gözaltına alınarak Antalya Sahil Güvenlik Komutanlığı görevlilerine teslim edildi.

 

Haberimizi puanlar mısınız?