in

AK Parti’den ilçe yollarında inceleme

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:261karakter

 

AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, beraberindeki AK Parti Kütahya Milletvekilleri Adil Biçer, İsmail Çağlar Bayırcı ve Mehmet Demir, Simav-Abide, Simav Dağardı ve Hisarcık-Gediz karayollarında yürütülen çalışmaları yerinde inceledi

Ziyaretlerde AK Parti Heyetine ilçe protokolü ve karayolları yetkilileri eşlik etti. Önsay ve milletvekilleri ilk olarak Simav Abide, Simav Dağardı yolları ve Eynal yolu köprüsünde incelemelerde bulundu. İl Başkanı Mustafa Önsay yaptığı açıklamada, “Çalışmaları devam eden Simav Abide yolu’nda inceleme ve değerlendirmelerde bulunduk. Abide-Şaphane-Pazarlar-Simav bağlantı yolu çalışmalarımız ise tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

Heyet ardından Hisarcık-Gediz karayolunda da incelemelerde bulundu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, ”AK Parti Kütahya İl Başkanımız Mustafa Önsay, AK Parti Kütahya Milletvekillerimiz, Adil Biçer, İsmail Çağlar Bayırcı, Mehmet Demir, AK Parti Hisarcık İlçe Başkanımız Ahmet Çümen ve Karayolları 14. Bölge Müdürümüz Umut Akyazı ile birlikte Hisarcık Gediz karayolu yapım çalışmalarında inceleme ve değerlendirmelerde bulunduk. Ayrıca vatandaşlarımızın yol kamulaştırma ödemelerinin en kısa sürede ödenmesi için Bölge Müdürümüze ve Ulaştırma Bakanlığına taleplerimizi ilettik. Destekleri için İl Başkanımıza, Milletvekillerimize ve Bölge Müdürümüze teşekkür ediyorum” dedi.

Haberimizi puanlar mısınız?