içinde ,

Babalar ve çocukları birlikte eğlendi

 

Gediz Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Babalar Günü ve Karne Şenliği’nde hem çocuklar hem de babalar eğlenceli anlar yaşadı

Düzenlenen programa Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Tüysüz ve çok sayıda vatandaş katıldı. Renkli görüntülerin oluştuğu etkinlikte; halat çekme, balon şişirme, balon patlatma, çuval yarışı, yüz boyama, ip atlama ve bilgi yarışmaları ile babalar ve çocuklar doyasıya eğlendi. Yarışmalar devam ederken, yaz tatiline giren öğrenciler için düzenlenen Karne şenliğinde tüm öğrenciler şişme oyun parklarında doyasıya eğlenerek, pamuk şekeri dağıtıldı. Dereceye giren yarışmacılara Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak tarafından uçurtma ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Etkinlik hakkında açıklama yapan Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “Belediyemiz kültür etkinlikleri kapsamında “Babalar Günü ve Karne Şenliği” etkinlikleri ile güzel bir organizasyon düzenledik. Etkinliğe katılan babalar ve çocuklarımız eğlenceli bir gün geçirdiler. Bu duygu ve düşüncelerle Aile kurumunun maddi ve manevi destekçisi, karşılıksız sevgi, şefkat ve fedakârlık timsali olan tüm babalarımızın babalar gününü kutluyor, aileleri ile birlikte nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum. Ayrıca 2021-2022 Eğitim Öğretim yılını tamamlayan geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın karne heyecanlarını onlarla birlikte paylaşıyor, tüm öğretmen ve öğrencilerimize güzel bir tatil geçirmelerini diliyorum. ”dedi.