in

Belediye Kütahyalıları iftar sofrasında buluşturacak

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:185karakter

 

Kütahya Belediyesi, pandemi nedeniyle ara verdiği Ramazan ayı programlarını tekrar başlatarak vatandaşları iftar sofralarında buluşturacak

Ramazan ayının manevi havasını düzenlediği etkinliklerle vatandaşlara yaşatan Kütahya Belediyesi, pandemi nedeniyle yapılamayan iftar programlarını bu yıl tekrar başlatıyor. Huzur ve mağfiret dolu Ramazan ayında 10 iftar programı düzenleyecek olan Kütahya Belediyesi, vatandaşları iftar soflarında buluşturarak gönülleri bir edecek.

İlk iftar programı 30 Mart Perşembe günü Cumhuriyet Mahallesi’nde yapılacak. 31 Mart Cuma Yenidoğan ve Yunus Emre Mahallesi, 1 Nisan Cumartesi Bahçelievler ve Evliya Çelebi Mahallesi, 2 Nisan Pazar Servi, Meydan ve Gaybiefendi Mahallesi, 3 Nisan Pazartesi Akkent ve İnköy Mahallesi, 4 Nisan Salı Osmangazi ve Ziraat Mahallesi, 6 Nisan Perşembe Sultanbağı, Okmeydanı ve Gültepe Mahallesi, 7 Nisan Cuma Fatih Mahallesi, 10 Nisan Pazartesi ise Zafertepe ve Siner Mahallesi’nde iftar sofraları vatandaşlar için kurulacak. 17 Nisan Pazartesi günü Kadir Gecesi’nde tüm Kütahyalıların davetli olduğu iftar ve sahur programı Zafer Meydanı’nda yapılacak.

Haberimizi puanlar mısınız?