in ,

Koruyucu Aile Gününü coşkuyla kutladılar

KÜKAD, KORUYUCU AİLE GÜNÜ'NÜ COŞKUYLA KUTLADI (TUNA İŞLEYEN/KÜTAHYA-İHA) Kütahya Koruyucu Aile Derneği (KÜKAD), Tavşanlı Meteoroloji Kafe'de düzenlendiği etkinlikle, Koruyucu Aile Gününü kutladı.
  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:151karakter

Kütahya Koruyucu Aile Derneği (KÜKAD), Tavşanlı Meteoroloji Kafe’de düzenlendiği etkinlikle, Koruyucu Aile Gününü kutladı

Kahvaltı etkinliğine koruyucu aileler ve onların yanında büyüyen çocuklar katıldı. Bir araya gelmenin sevinci ve mutluluğu katılımcıların yüreklerini ısıttı. Etkinlikte çocuklar, palyaçolarla eğlenmenin ve müzik eşliğinde oyunlar oynamanın tadını çıkardılar. KÜKAD Başkanı Yasemin Çavdar, “Koruyucu ailelerimizle gurur duyuyorum. Dünyayı iyilik ve iyi insanlar güzelleştirecek. Sizler, koruyucu aile olmakla bir çocuğun hayatını değil, bir neslin geleceğini şekillendiriyorsunuz” dedi. Koruyucu ailelere seslenerek; sizler birer gönül elçisisiniz, örnek insanlarsınız, koruyucu aileliği her yerde anlatın, teşvik edin, ailesiz çocuğumuz kalmasın” dedi. KÜKAD Melekleri tarafından hazırlanan hediyeler, çocuklara dağıtıldı.

Haberimizi puanlar mısınız?