in

Recep Ergün: “Çocuklarımızın geleceği için bu yoldayız”

  • Okuma Süresi:2Dakika
  • Karakter Sayısı:390karakter

 

İyi Parti’den 28. Dönem Kütahya Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Recep Ergün, “Ben yaptım oldu zihniyetini yıkacağız. Bugünün mücadelesi için değil, çocuklarımızın geleceği için bu yoldayız” dedi

Kütahya’nın İyi Parti ile daha zengin, gelişmiş, alt yapı ve üst yapı sorunlarını bitirmiş, insanın yüzü gülen, göç veren değil göç alan, modern bir şehir olacağını söyleyen Kütahya Milletvekili Aday Adayı Recep Ergün, “Peki, bu nasıl olacak? Kütahya ve ilçeleri nasıl daha İyi olacak? Her şeyden önce “Ben yaptım oldu”, “Ben bilirim”, “Benim adamım” zihniyetini yıkacağız. Hep birlikte yıkacağız. Başka yolu yok… Ortak akıl, liyakat ve şeffaf bir yönetim, hesap verebilen bir yönetim anlayışı ile halka tepeden bakan değil halkıyla beraber olan yöneticilerle, halka rağmen değil, halkımızla beraber Kütahya’yı yöneteceğiz” dedi.

‘TEŞKİLAT TABANIN SESİ DEMEKTİR’

İl Başkanı Nurhan Sunel’in öncülüğünde merkez dâhil 13 ilçede teşkilat başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile Kütahya’yı yönetmeye talip olduklarını ifade eden Ergün, “Teşkilat tabanın sesi demektir. Teşkilat halkın derdiyle menfaat beklemeden gece gündüz yoğrulan, işinden, çoluğunun çocuğunun rızkından fedakârlık demektir. Dolayısıyla teşkilatım varsa ben varım, teşkilatım yoksa yokum diyerek bir ekip ruhuyla Kütahya’yı yöneteceğiz. Hoşgörüyü, adaleti, demokrasiyi esas alan bir yönetim anlayışı ile Kütahya daha iyi olacak. Bizim kimsenin şahsıyla bir derdimiz yok, bizler hepimiz bu ülkeyi severiz, hepimiz bu ülkenin iyiliği ve güzelliği için çalışırız diyoruz, buna inanıyoruz. Ötekileştirmeyi, ayrışmayı reddediyoruz ve bunu en yüksek tondan söylüyoruz. Bugünün mücadelesi için değil, çocuklarımızın geleceği için bu yoldayız. Allah hakkı tutup, hakkı söylemeyi nasip etsin. İşte bu düşünceler ve temennilerle 28. dönem milletvekili aday adaylığımı sizlerin huzurunda tüm kamuoyuyla paylaşıyor, saygılar sunuyorum” diye konuştu.

Haberimizi puanlar mısınız?