in

Vali Çelik’in köy ziyaretleri devam ediyor

Vali Ali Çelik, Altıntaş’ın Üçhöyük köyünde vatandaşlarla bir araya geldi. Üçhüyük -Yalnızsaray bağlantı yolundaki çalışmaları inceleyen Vali Çelik, yolun yaz aylarında sıcak asfaltla kaplanarak vatandaşın hizmetine sunulacağını söyledi
Köy yollarındaki incelemelerine Altıntaş Üçhüyük -Yalnızsaray bağlantı yoluyla devam eden Vali Ali Çelik, zemin güçlendirme ve genişletme çalışmalarını yerinde inceledi. Kütahya İl Özel İdaresinin kendi iş gücü ve kaynaklarıyla köy yollarını güvenli ve konforlu ulaşımla buluşturduğunu belirten Vali Çelik, 2 buçuk kilometre uzunluğundaki bağlantı yolunun yaz aylarında sıcak asfaltla kaplanarak vatandaşın hizmetine sunulacağını söyledi.
KÖYLÜLERLE BİR ARAYA GELDİ
Vali Ali Çelik, yol incelemelerinin ardından köylerin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve çözüm üretmek için gerçekleştirdiği ziyaretlerine Altıntaş’ın Üçhöyük köyü ile devam etti. Ziyaret hakkında konuşan Vali Çelik, “Vatandaşlarımıza dinlemeye, varsa sorunlarını çözmeye, Devletimizin imkanları dahilinde taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Misafirperverlikleri, samimi sohbetleri için Üçhüyük köyümüze teşekkür ederim” dedi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren köy halkı, yakın ilgi ve destekleri için Vali Çelik’e teşekkür ettiler. Vali Çelik’e ziyaretlerinde Altıntaş Kaymakam Vekili Dumlupınar Kaymakamı Bilal Basrı, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke, eşlik etti.

Haberimizi puanlar mısınız?