in

Ahmet Karabulut: ‘Türkiye Yüzyılı’nın hikayesini yazmaya hazırız’

  • Okuma Süresi:1dk
  • Karakter Sayısı:289karakter

 

14 Mayıs seçimleri öncesinde AK Parti’de milletvekilliği aday adalığı süreci başladı. İl Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ederek aday adaylığı başvurusunu yapan Makine Mühendisi Ahmet Karabulut, “Türkiye Yüzyılı’nın hikayesini yazmaya hazırız” dedi

Seçim tarihinin netleşmesi ve YSK tarafından takvimin açıklanmasının ardından partilerde milletvekili aday adaylığı için süreç başladı. AK Parti’de Perşembe günü son bulacak olan sürecin ilk gününde parti il binasına gelen İl Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Karabulut, başvurusunu yaparak açıklamalarda bulundu. Partideki mevcut görevinden istifa eden Karabulut, sözlerine yaşanan depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa dileyerek başladı.

‘KÜTAHYA’NIN ÖZ EVLADIYIM’

“Rabbim ülkemize, milletimize bir daha böyle felaketler yaşatmasın” diyen Karabulut, “Birlikte çalışmaktan kıvanç duyduğum il yönetim kurulu, ana kademe kadın, gençlik kolları ve teşkilatımızın tüm kademelerinde büyük bir özveri fedakarlıkla görev alan kıymetli dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Rabbim çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun, bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin. Bu göreve talip olan tüm kıymetli dava arkadaşlarıma tebrik ediyor başarılar diliyorum. Türkiye Yüzyılı’nın hikayesini yazmaya hazırız” ifadelerini kullandı. Doğma büyüme Kütahyalı olduğunu vurgulayan Ahmet Karabulut, “İlkokul, ortaokul, lise, üniversite eğitimlerimi Kütahya’da tamamladım. Kütahya’nın öz evladıyım” dedi.

Haberimizi puanlar mısınız?