Rota belli… Şampiyonluk!
Haberi Paylaş

Belediye Kütahyaspor Kulübü olağanüstü genel kurul toplantısı yapıldı. Cahit Özel’in yeniden başkanlığa seçildiği genel kurulda konuşan Başkan Işık, “Hedefimizden bir şey kaybetmedik. Üç sezonda iki şampiyonluğu bu şehre yaşatacağız” dedi

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın göreve gelmesi ile birlikte eski parlak günlerine geri dönen Belediye Kütahyaspor olağan genel kurulu, Kütahya Belediyesi hizmet binası konferans salonunda gerçekleştirildi. Divan başkanlığını ASKF Başkanı Murat Cengiz ve katip üyeliklerini Tamer Yiğit ve Nuri Ercura’nın yaptığı olağanüstü genel kurulda yeniden başkanlığa seçilen Cahit Özel, “Beraber ağladık, beraber güldük. Seneye şampiyon Belediye Kütahyaspor diye yazdık” dedi.

‘TAKIMIMIZI HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ’

Geçmişten ders alarak yeni dönemde hedeflerine ulaşmak için kurumsallaşacaklarını belirten Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık; “Hepimiz üzüldük. Ama geçmişten ders kaydıyla yeni dönemde, yeni yönetimle kurumsallaşma adına atmamız gereken her türlü adımı atacağız. Takımımızı hak ettiği ve özlediği yere getireceğiz. Beş yıllık görev süremiz içinde bu takımı 1. Ligde oynayan bir takım yapacağız dedik. Hedefimizden bir şey kaybetmedik. Önümüzde 3 sezonumuz var. Bu 3 sezonda iki şampiyonluğu bu şehre yaşatacağız. Sayın valimizi her zaman yanımızda görüyoruz. Kendisine her zaman danışacağımız devletimizin büyüğü olarak görüyoruz. Kendisine de teşekkür ediyoruz. Takımımızı yalnız bırakmayacağız, taraftarımızı yalnız bırakmayacağız, yöneticilerimizi yalnız bırakmayacağız. Kimse moralini bozmasın. Katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi. Kütahya Valisi Ali Çelik ise; “Her başlangıç yeni bir hedef demektir. Belediye Kütahyaspor’umuzun hedefleri büyük. Bu hedeflere sizlerin de desteği ile, ilimizin tüm unsurlarının desteğiyle ulaşacak” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.